Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Meble ogrodowe z palet - samodzielnie wykonane

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Re: Meble ogrodowe z palet - samodzielnie wykonane
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 maja 2017, o 14:30 
Offline

Dołączył(a):16 maja 2017, o 11:37
Posty:2
Niektóre z tych foteli są przystosowane do trzymania na dworze, także na taras i balokn będą idealne, tylko trzeba pamiętać, żeby poduszkę chować:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Meble ogrodowe z palet - samodzielnie wykonane
PostNapisane: 21 maja 2017, o 11:56 
Offline

Dołączył(a):21 maja 2017, o 11:31
Posty:1
Jak już mowa o meblach do ogrodu, to chętnie się wypowiem na ten temat. :D Mam już spore doświadczenie w prowadzeniu ogrodów, gdyż oprócz swojego zajmuje się ogrodami kilku znajomych. Każdy z nich jest inny, jednak równie piękny i ciekawy. Każdy z nich ma także jeden wspólny element, którym jest... altana ogrodowa. :D Oczywiście nie są identyczne, gdyż są dopasowane do stylu danego ogrodu. :) Ale wszystkie mają ze sobą coś wspólnego - tego samego producenta, którym jest bezkonkurencyjny Alt Drew Cosmo https://alt-drew-cosmo.pl/. Bardzo polecam! Altany są świetnej jakości, wszystkie formalności przebiegły szybko i sprawnie. Nie pozostaje nic, jak tylko odpoczywać w swojej drewnianej altance ogrodowej. :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Meble ogrodowe z palet - samodzielnie wykonane
PostNapisane: 22 maja 2017, o 18:13 
Offline

Dołączył(a):8 kwi 2017, o 08:41
Posty:6
Myślę nad takimi meblami, kupiłem sobie siekierkę https://jol-met.pl/206-siekiery żeby w razie czego nadać jakiś kształt deskom, powiedzcie mi jakie palety będą najlepsze do tego typu mebli bo wiem że rodzajów jest kilka, trzeba je jakoś specjalnie impregnować?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Meble ogrodowe z palet - samodzielnie wykonane
PostNapisane: 12 lip 2017, o 09:40 
Offline

Dołączył(a):12 lip 2017, o 09:11
Posty:6
Przejrzyj ineternet najlepiej jakies zagraniczne fora chodzi o zdjecia, bo sam pomysl budowy mebli za pomoca palet jest fajny, w tym przypadku tylko twoja wyobażnie ciebie ogranicza.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Meble ogrodowe z palet - samodzielnie wykonane
PostNapisane: 27 lip 2017, o 04:17 
Offline

Dołączył(a):20 lut 2017, o 19:59
Posty:42
Zgadzam się z poprzednikami do robienia takich palet są wam potrzebne dobre siekiery. Tutaj https://jol-met.pl/206-siekiery widziałam dostępny sprzęt znanej marki za stosunkową niższą cenę niż u konkurencji, może warto przyjrzeć się z bliska? :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Meble ogrodowe z palet - samodzielnie wykonane
PostNapisane: 25 sie 2017, o 07:08 
Offline

Dołączył(a):24 sie 2017, o 20:42
Posty:4
Meble z palet są bardzo ładne.W przypadku tworzenia czego z nich jedynie co ogranicz nasz to nasza wyobrażnia.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Meble ogrodowe z palet - samodzielnie wykonane
PostNapisane: 6 gru 2017, o 07:51 
Offline

Dołączył(a):6 paź 2017, o 10:56
Posty:35
Nie miałam jeszcze okazji wypróbować czy meble z palet są wygodne czy nie. Jednak ja chyba bym się na nie nie zdecydowała.
Moda na meble z palet niebawem minie. Raczej wybrałabym meble ogrodowe technorattan
Wiadomo, że są ponadczasowe i wytrzymałe


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Meble ogrodowe z palet - samodzielnie wykonane
PostNapisane: 6 gru 2017, o 11:12 
Offline

Dołączył(a):17 lis 2017, o 11:17
Posty:16
Ja mam z palet i polecam


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Meble ogrodowe z palet - samodzielnie wykonane
PostNapisane: 14 gru 2017, o 15:08 
Offline

Dołączył(a):9 gru 2016, o 14:44
Posty:27
Meble z palet świetny pomysł i dosyć często powielany. Dobrze wyglądają, ale nie zawsze są wygodne, chociaż moi znajomi zrobili sobie dwie duże sofy i dołożyli do nich puchate poduchy więc fajnie się to zgrywa. Do ogrodu są idealnym wyjściem.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Meble ogrodowe z palet - samodzielnie wykonane
PostNapisane: 28 gru 2017, o 14:00 
Offline

Dołączył(a):7 mar 2017, o 15:23
Posty:13
Wiele zalezy od tego jak mamy duzy balkon. Jeżeli jest on większy mamy większe możliwości. U mnie niestety nie ma zbyt dużego pola do popisu i zadnie jest trudniejsze. Szukam za to fajnych inspiracji na balkon. Udało mi się trafić na taki artykuł https://www.eoborniki.pl/zycie-i-styl/d ... alkon.html , dzięki temu wiem na co mam zwrócić uwage


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze