Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Najlepszy kredyt dla Rolnika

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Najlepszy kredyt dla Rolnika
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 gru 2017, o 13:44 
Offline

Dołączył(a):19 gru 2017, o 13:00
Posty:1
Dla kogo?: Klienci prowadzący samodzielnie bądź wspólnie z pozostałymi współwłaścicielami gospodarstwo rolne i działy specjalne produkcji rolnej (1 wnioskodawca)
Na co?: Dowolny cel rozwojowy na działalność rolniczą, konsolidacja BIK P + BIK KI, działalność bieżąca
Minimalny okres prowadzenia działalności: 12 miesięcy (24 miesiące, gdy zaangażowanie powyżej 200 tys. zł)
Dostępna kwota kredytu: Od 50 tys. zł do 350 tys. zł
Okres kredytowania: do 144 miesięcy
Sposób spłaty kredytu: raty miesięczne lub kwartalne

Dlaczego u nas?
- Możemy przyjąć prognozę wzrostu dochodu do 30% w celu uzyskania większej zdolności
- Najdłuższy okres kredytowania
- Nie wymagamy zabezpieczenia kredytu
- Jesteśmy Bankiem (pod nadzorem KNF i BFG), nie instytucją pozabankową, więc masz gwarancję najlepszej jakości i rzetelności oferowanych produktów

Wyliczanie dochodu:
Działalność rolnicza niezakwalifikowana do działów specjalnych produkcji rolnej:
- Dochód wyliczany na podstawie faktur za sprzedaż produktów rolnych
- Dochód wyliczony na podstawie deklaracji Rolnika

Działy specjalne produkcji rolnej bez ewidencji księgowej:
- Faktury/rachunki

Działy specjalnej produkcji rolnej:
- KPiR
- PIT

Rolnicy korzystający z dopłat ARiMR na produkcję roślinną oraz rolnicy zajmujący się hodowlą bydła, trzody chlewnej, owiec lub kóz:
- Kopia wniosku o przyznanie dopłat bezpośrednich z ARIMR - potwierdzająca produkcję roślinną
- Zaświadczenie/Informacja o Stanie Stada – potwierdzająca produkcję zwierzęcą

Jerzy Baran,
Doradca Klienta,
+48 667 529 473


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Najlepszy kredyt dla Rolnika
PostNapisane: 19 gru 2017, o 22:43 
Offline

Dołączył(a):4 lip 2017, o 13:46
Posty:73
No na sam początek to chyba trzeba się rozglądnąć za dobrym kontem bankowym https://6krokow.pl/najtansze-lub-darmow ... bankowych/


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Najlepszy kredyt dla Rolnika
PostNapisane: 20 sty 2018, o 18:29 
Offline

Dołączył(a):21 cze 2017, o 10:15
Posty:8
Bank bez nazwy bo jakoś tylko nie doczytałem jak się ten bank nazywa? Ja korzystam z usług banku raiffeisen. Wziąłem niedawno dość pokaźny kredyt gotówkowy na dowolny cel. Niewielkie oprocentowanie i spłacać będę sobie spokojnie przez 8 lat


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Najlepszy kredyt dla Rolnika
PostNapisane: 23 sty 2018, o 22:41 
Offline

Dołączył(a):19 sie 2016, o 09:27
Posty:24
A co myślicie o takim kredycie internetowym https://kredytok.pl/kredyty/? Może ktoś z Was miał okazję korzystać z usług tej firmy, albo macie jakieś doświadczenia z kredytami przez internet? Jestem ciekawy, bo również w ostatnim czasie często rozglądam się za najlepszą opcją dla siebie, porównuję różne oferty, jednak nie ukrywam, że bardzo zależałoby mi na tym, aby warunki, które trzeba spełnić dostając taki kredyt były naprawdę dogodne.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze