Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Kantor internetowy czy stacjonarny?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

Kantor internetowy czy stacjonarny?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 mar 2015, o 11:47 
Offline

Dołączył(a):12 mar 2015, o 11:42
Posty:1
Pierwsza rzecz- zastanawiam się nad korzystaniem z kantoru internetowego bo z tego co widzę np. tutaj: http://www.kantor.pl/kursy-walut
To sam kurs euro wypada o niebo lepiej niż w stacjonarnych- a na kursie funta czy euro najbardziej mi zależy- dolara trochę mniej ale fakt faktem wszystkie te kursy lepiej wypadają na walutomacie online.
Dlatego chciałbym się upewnić- czy kantor internetowy rzeczywiście jest tak dobrą opcją? Tzn. bezpieczny, szybka transakcja etc. etc. ?
Każdy zachwala a ja dalej nie wiem czy przejść się na spacer 10 minut czy zostać w domu i szybko przelać walutę. Fakt faktem wolałbym chyba internetowo prowadzić te transakcje bo niekiedy wchodzą w grę większe kwoty niż 50-100 zł.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Kantor internetowy czy stacjonarny?
PostNapisane: 18 mar 2015, o 11:53 
Offline

Dołączył(a):18 mar 2015, o 11:52
Posty:1
Sprawdź czy nie ma jakiegoś haczyka ;)

poznaj Agro-Techrol


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Kantor internetowy czy stacjonarny?
PostNapisane: 21 lip 2015, o 08:13 
Offline

Dołączył(a):21 lip 2015, o 08:12
Posty:1
Ja mogę polecić bezpieczny kantor internetowy. Od dawna korzystam z ich usług, nigdy nie było problemów i rzeczywiście jest korzystniej niż w tradycyjnym kantorze.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Kantor internetowy czy stacjonarny?
PostNapisane: 2 paź 2015, o 11:24 
Offline

Dołączył(a):2 paź 2015, o 11:21
Posty:1
Fakt że lepiej korzystać z tych znanych kantorów online, które działają już jakiś czas i mają dobre opinie. Ja spłacam już 2 lata kredyt w Euro i na początku jak te firmy zaczynały się pojawiać to kupowałem walutę na cinkciarzu, a teraz korzystam z kantory-plus.pl bo mam wrażenie że szybciej przychodzą przelewy walutowe.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Kantor internetowy czy stacjonarny?
PostNapisane: 5 sty 2017, o 13:38 
Offline

Dołączył(a):21 sty 2015, o 09:14
Posty:47
Ja wole korzystać z internetowych - ostatnio przyzwyczaiłem się do korzystania z tego kantoru: http://kantor.pl
Są o wiele bezpieczniejsze niż stacjonarne i mają lepsze kursy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Kantor internetowy czy stacjonarny?
PostNapisane: 3 mar 2017, o 20:20 
Offline

Dołączył(a):3 mar 2017, o 20:13
Posty:4
Każdy kantor zawsze będzie Cię naciągał i będzie chciał na Tobie zarobić, więc najlepiej w ogóle takich unikać i jeśli masz dużo gotówki na wymianę, to trzeba zrobić rozeznanie :)

Pozdrawiam, Janusz
http://anunnaki.pl


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Kantor internetowy czy stacjonarny?
PostNapisane: 26 mar 2017, o 21:38 
Offline

Dołączył(a):22 mar 2017, o 19:18
Posty:5
Lokalizacja: Radom
Ja korzystam z tego powyżej i mogę polecić.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Kantor internetowy czy stacjonarny?
PostNapisane: 26 paź 2017, o 07:00 
Offline

Dołączył(a):26 paź 2017, o 06:52
Posty:2
Lokalizacja: Kórnik
Z biegiem lat również przekonałem się, że o wiele bardziej opłaca się korzystanie z kantorów internetowych niż wymiany walut w tych stacjonarnych i bankach. Początkowo również wydawało mi się, że nie jest to zbyt bezpieczne. Korzystałem wtedy z https://cinkciarz.pl, ale jak się okazało transakcje szły szybko, bezpiecznie i bez żadnych przeszkód. Nie widziałem jeszcze kantoru stacjonarnego z lepszymi kursami niż w internetowym.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Kantor internetowy czy stacjonarny?
PostNapisane: 19 lut 2018, o 11:14 
Offline

Dołączył(a):19 lut 2018, o 10:53
Posty:3
Bardzo dużo osób zastanawia się nad wyborem kantoru. Osobiście uważam, że kurs euro kantor internetowy wykaże taki sam jak kantor stacjonarny. Dlatego według mnie nie ma co się zastanawiać i skorzystajmy z wygodniejszej dla nas opcji.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Kantor internetowy czy stacjonarny?
PostNapisane: 14 mar 2018, o 11:09 
Offline

Dołączył(a):14 mar 2018, o 11:04
Posty:8
Wolę na miejscu, nie mam zaufania do internetowych firm jeśli chodzi o wpłącanie dużej kwoty.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze