Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Gdzie konto firmowe?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Gdzie konto firmowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 sty 2017, o 10:24 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):8 gru 2016, o 10:55
Posty:9
Lokalizacja: Poland
Hej kochane. doradźcie mi gdzie najlepiej wziąć kredyt, w jakim banku?
czy może w tym gdzie mam konto osobiste?


Góra
 Zobacz profil  
 

Gdzie konto firmowe
PostNapisane: 16 sty 2017, o 12:44 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):16 sty 2017, o 11:58
Posty:3
Lokalizacja: Poland
A jest jeszcze coś takiego jak darmowe konto?Sprawdziłam niedawno saldo w bankomacie i jakież było moje zdziwienie gdy później ujrzałam że potrącił mi bank za to 5 zł.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie konto firmowe
PostNapisane: 17 sty 2017, o 21:08 
Offline

Dołączył(a):24 cze 2015, o 23:07
Posty:9
Kevinseins napisał(a):
A jest jeszcze coś takiego jak darmowe konto?Sprawdziłam niedawno saldo w bankomacie i jakież było moje zdziwienie gdy później ujrzałam że potrącił mi bank za to 5 zł.


do niedawna poleciłbym mbank i teraz też chyba bym się skusił, ale zależy też ile wypłacasz - zobacz sobie tabelę z opłatami na https://www.mbank.pl/indywidualny/ ale generalnie o ile się nie mylę, to mbank od lutego wprowadza opłatę 5 złotych za wypłatę z bankomatu mniejszą niż 100 złotych. Więc jeżeli korzystasz z bankomatów tak jak ja (czyli jak wpłynie mi określona kwota to wypłacam w całości) to raczej nie masz się co przejmować i możesz spokojnie zakładać tam konto. Jeżeli jednak rzadko wypłacasz - to nie wiem co Ci doradzić. teraz chyba mało który bank jest darmowy w 100% :(


Góra
 Zobacz profil  
 

Gdzie konto firmowe
PostNapisane: 23 sty 2017, o 08:47 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):19 sty 2017, o 10:56
Posty:6
Lokalizacja: Poland
gdzie najlepiej rozmawiać na temat kredytu konsolidacyjnego? Lepiej bank czy może jakiś doradca? Poradźcie proszę, bo nie znam się na tym.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie konto firmowe?
PostNapisane: 23 sty 2017, o 09:06 
Offline

Dołączył(a):23 sty 2017, o 08:55
Posty:4
Ja posiadam w banku BZ WBK i ogólnie muszę przyznać że jestem zadowolony, co prawda wcześniej konto było całkowicie darmowe, teraz doszła jakaś dodatkowa ale nie duża opłata miesięczna za kartę, ale poza tym nie mogę narzekać.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie konto firmowe?
PostNapisane: 23 sty 2017, o 20:40 
Offline

Dołączył(a):23 sty 2017, o 20:37
Posty:5
wszędzie teraz dochodzą dodatkowe dopłaty :/


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie konto firmowe?
PostNapisane: 25 sty 2017, o 14:46 
Offline

Dołączył(a):25 sty 2017, o 13:58
Posty:1
Polecam konto w Idea Banku - jest tanie. Poza tym jest parę ofert w promocji, gdzie za aktywne korzystanie można być zwolnionym z opłat lub dostawać zwroty środków za płatności - patrz mBank. Polecam serwis polskabankowosc.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie konto firmowe?
PostNapisane: 16 lut 2017, o 10:51 
Offline

Dołączył(a):16 lut 2017, o 10:37
Posty:1
Konto w Idea Banku jest nie tylko tanie, ale ma również wysokie oprocentowanie na lokatach;) Na stronie Konta-oszczednosciowe.blogspot.com znajdziecie aktualne rankingi.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie konto firmowe?
PostNapisane: 30 mar 2017, o 18:54 
Offline

Dołączył(a):25 lut 2017, o 13:24
Posty:2
Witaj. Nasza firma ma konto w mBanku i serdecznie polecamy właśnie ten bank dla przedsiębiorców/rolników. Dla nas jest najlepszy i najbardziej intuicyjny - system obsługi tegoż banku oczywiście :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie konto firmowe?
PostNapisane: 4 cze 2017, o 09:58 
Offline

Dołączył(a):4 cze 2017, o 09:55
Posty:4
Tez szukam jakiegos sprawdzonego rozwiazania, ktos cos?


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze