Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Poszukuję gospodarstwa rolnego - opieka, zarządzanie

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Poszukuję gospodarstwa rolnego - opieka, zarządzanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 paź 2014, o 17:35 
Offline

Dołączył(a):14 paź 2014, o 17:31
Posty:2
Poszukuję Gospodarstwa rolnego, którym mogę się zaopiekować i produkować żywność ekologiczną. Opieka dotyczy się też małżeństwa w kwiecie wieku, którzy nie mają komu zostawić swojego dziedzictwa. Po praktykach w zarządzaniu gospodarstwem rolnym interesować będzie mnie zakup gospodarstwa z możliwością zamieszkania dożywotniego dla obecnych gospodarzy. Jestem osobą wytrwałą, poukładaną, szybko uczącą się ceniącą spokój. Gospodarstwo minimum 20h ziemi, minimum 10h ziemi ornej, łąki, pastwiska, las mile widziany staw. Położenie gospodarstwa rolnego nie ma dla mnie znaczenia mam możliwość zmiany miejsca zamieszkania. (decyzja po rozmowach osobistych z zaakceptowaniem umowy przez dwie strony)
Zapewniam pracę fizyczną, wyżywienie, odzież, opiekę medyczną dla gospodarzy.
Interesuje mnie
uprawa pszenicy, rzepaku, kukurydzy, ziemniaków, wszelkie warzywa
hodowla zwierząt - własne przetwórstwo
sad wszystkie odmiany owoców - własne przetwórstwo

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel. mogę 781609455


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Poszukuję gospodarstwa rolnego - opieka, zarządzanie
PostNapisane: 15 paź 2014, o 17:40 
Offline

Dołączył(a):14 paź 2014, o 17:31
Posty:2
Jeśli masz sąsiadów, którzy są w opisanej wyżej sytuacji daj im informację bo mogą nie mieć internetu i nie widzieć tego ogłoszenia. Obecnie posiadam fundusze na 10h ziemi na resztę będę chciała wziąć kredyt preferencyjny.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze