Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Szkodniki w kurniku. Pomocy

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Szkodniki w kurniku. Pomocy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lip 2011, o 08:50 
Offline

Dołączył(a):15 lip 2011, o 08:28
Posty:1
Witam.

Zbudowałem sobie mały kurniczek przydomowy, w którym mam 4 kurki (3 nioski),jednakże od kilku dni zbierają się w nim takie małe, czarne muszki ( jak owocówki ) , które gryzą, gdy sięgam po jajka i "obłażą" moją rękę.
Kurnik zbudowany jest z desek,a od góry przykryty płytą pilśniową,na której jest od nich czarno. Na płycie leży jeszcze blacha metalowa,którą można podnieść.
Muszę się tego pozbyć,ponieważ nie wiem,jaki mają wpływ na kury.
Bardzo proszę o pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Szkodniki w kurniku. Pomocy
PostNapisane: 24 lip 2011, o 15:49 
Offline

Dołączył(a):24 lip 2011, o 15:41
Posty:4
Cześć kolego !

Miałem ten sam problem może jakieś 3-4 tygodnie temu kupiłem środek na "kurze wszy" to właśnie te muszki o których mówisz też jak tylko się weszło do kurnika to obłaziły ręce.Preparat nazywa się ARDAP nie jest drogi za taką 40-sto centymetrową butle zapłaciłem 40 zł. Musisz opryskać tym sprayem kurnik kiedy kury są w środku z odległości 30 cm w tych klatkach gdzie niosą jajka ale zostaw otwarte drzwi żeby się wietrzyło. U mnie podziało na 100 % nie ma ani jednej muszki a spreyu zostało jeszcze dużo bo jest wydajne.

Powodzenia


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Szkodniki w kurniku. Pomocy
PostNapisane: 13 sty 2018, o 22:35 
Offline

Dołączył(a):30 gru 2017, o 19:35
Posty:24
Według mnie najlepiej byłoby jakbyś wezwał sobie kogoś od deratyzacji. Ja osobiście polecałabym Ci zajrzeć tutaj . Według mnie jest to najlepsze wyjście z sytuacji. No i dzięki fachowej usłudze spokojnie będziesz mógł zaglądać :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze