Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Potrzebne wasze zdanie!

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Potrzebne wasze zdanie!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 mar 2016, o 10:43 
Offline

Dołączył(a):29 mar 2016, o 10:31
Posty:1
Hej! Jestem polskim studentem w Danii i piszę swoją pracę licencjacką w firmie S.A Christensen & Co. Firma zajmuje się produkcją urządzeń do udoju krów i chciałbym podpytać o kilka rzeczy. To wasze zdanie jest najistotniejsze przy zakupach. Jeżeli macie kilka chwile i chęci będę zobowiązany za pomoc, a przy tym możliwe, że przyczynicie się do unowocześnienia polskich gospodarstw.

Jestem mieszczuchem i nie kryje się z tym, więc proszę okażcie pewną dozę wyrozumiałości:)

Nie musicie odpowiadać na wszystkie pytania. Odpowiedź na którekolwiek z nich już mi bardzo pomoże. Ogólnie nie chodzi mi o suche dane bo te mogę znaleźć w internecie. Chciałbym poznać wasze własne opinie, jak się na to zapatrujecie i co was boli. Pomoże mi to określić na co zwracać uwagę w szczególności.
1. Przede wszystkim chciałbym abyście opowiedzieli mi co jest dla was najistotniejsze przy wyborze sprzętu który kupujecie. (ogólnie związanego z branżą mleczarską, więc nie tylko same dojarki)
2. Jaką zapatrujecie się na dotacje związane z modernizacją sprzętu
3. Czy kiedykolwiek spotkaliście się z firmą SAC
4. Z jakiego regionu Polski jesteście
5. Jak zapatrujecie się na zmiany obecnie zachodzące w branży mleczarskiej.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Potrzebne wasze zdanie!
PostNapisane: 25 kwi 2016, o 12:40 
Offline

Dołączył(a):25 kwi 2016, o 12:20
Posty:60
Zdecydowanie łatwiej będzie jeżeli umieścisz ankietę w formie linku odsyłającego,kiedy to wypełni ją o wiele więcej osób,co polecam zrobić,oczywiście sam wypełnię ją wówczas w pierwszej kolejności:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze