Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Pstuch na dzika

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Pstuch na dzika
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lut 2016, o 08:51 
Offline

Dołączył(a):17 lut 2016, o 14:29
Posty:11
Co roku mam problem z dzikami w kukurydzy, słyszałem, że można założyć pastucha i na pole nie wejdą, znalazłem w internecie coś takiego: http://www.pastuchy.pl/i834_Pastuch_ele ... alowa.html , pomoże coś taki pastuch, dziki nie będą wchodzić na pole i żreć kukurydzy?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pstuch na dzika
PostNapisane: 31 mar 2016, o 13:39 
Offline

Dołączył(a):18 lut 2016, o 10:19
Posty:15
Tak jak najbardziej pomożę, z tym że musisz go dobrze zamontowwać. Na dzika najlepsza linka stalowa dokładnie taka jak w tym zestawie, z tym że jesli na dziki to nalezaloby stworzyc 3 poziomy linki stalowej: 25 cm, 45 cm i 75 cm. Musisz pamiętać o słupkach, na narożnikach trzeba by było dać drewniane paliki a tak w prostej linii to co 5-6 metrów palik polipropylenowy starczy.
Żeby ogrodzenie dobrze działało podstawą jest dobry elektryzator, jak na dziki musi miec 3-5 J.

U mnie sąsiad zamontował na pole kukurydzy i ma święty spokój od czasu do czasu sprawdzi czy wszystko działa jak należy ale robi to testerem napięcia.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pstuch na dzika
PostNapisane: 25 kwi 2016, o 12:45 
Offline

Dołączył(a):25 kwi 2016, o 12:20
Posty:60
To racja,pastuch pomoże na dziki oraz sarny,które są szczególnie uciążliwym problemem jeżeli masz pole bardzo blisko lasu. U mnie było podobnie i montaż pastucha okazał się skuteczny,odstrasza zwierzynę.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pstuch na dzika
PostNapisane: 17 gru 2016, o 11:14 
Offline

Dołączył(a):17 gru 2016, o 11:13
Posty:1
Wiesz co kolego ja korzystam z pastuchów ze stronyhttp://panfarmerek.pl/ i musze powiedzieć że są bardzo skuteczne i wcale nie drogie, wszystko zależy ile tego pastucha chcesz, ale ja jestem bardzo zadowolony.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze