Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Budowa domu szkieletowego

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Re: Budowa domu szkieletowego
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lis 2018, o 12:46 
Offline

Dołączył(a):20 lut 2017, o 19:59
Posty:42
Dom szkieletowy to doskonałe rozwiązanie, sam na takie się zdecydowałem. Dom praktycznie już stoi, zostało zrobienie elewacji i wstawienie parapetów zewnętrznych. Co do tego drugiego, mam dd was pytanie, mianowicie znalazłem ten sklep: https://eblachy.pl/ i bardzo podobają mi się ich miedziane parapety. Myślicie że się nadadzą do domu w takiej technologi? czy nie ma to większego znaczenia przy montażu parapetów?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Budowa domu szkieletowego
PostNapisane: 14 lut 2019, o 20:08 
Offline

Dołączył(a):26 wrz 2017, o 21:53
Posty:27
Domy szkieletowe, mają dwie podstawowe zalety są łatwe i bardzo tanie w budowie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom dom tego typu może powstać już w kilka tygodni. Zastanawiam się czy ktoś z was budując dom tego typu stosował może jakieś materiały z tworzyw sztucznych? Czytałem na stronie Plexikordu że wiele materiałów, może zastąpić klasyczne przeszklenia czy materiały wykorzystywane do pokrycia dachu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Budowa domu szkieletowego
PostNapisane: 31 lip 2019, o 11:28 
Offline

Dołączył(a):21 mar 2018, o 12:00
Posty:6
Domy szkieletowe są teraz coraz bardziej popularne i coraz więcej ludzi w nie inwestuje. Taki dom buduje się dużo szybciej więc naprawdę warto rozważyć taką opcję. Jeśli będziecie zastanawiać się nad wykończeniem elewacji to podrzucam Wam pomysł na ciekawe wykorzystanie cegły https://archiweb.pl/aktualnosci/cega-kl ... dynku-974/ . Moim zdaniem prezentuje się nieźle - co sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze