Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Magazyn i przenośniki taśmowe

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Magazyn i przenośniki taśmowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lut 2018, o 19:26 
Offline

Dołączył(a):20 lut 2018, o 18:02
Posty:12
Znajomy buduje halę magazynową i szuka przenośników, które będą mu pomagały w transporcie wewnętrznym. Ja poleciłem mu hks system, czyli firmę którą znalazłem w internecie i która to ma dobre recenzje. Może jednak znacie jeszcze jakiegoś producenta przenośników taśmowych, mającego solidne referencje? Z góry dzięki za namiary :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Magazyn i przenośniki taśmowe
PostNapisane: 13 cze 2019, o 20:55 
Offline

Dołączył(a):26 wrz 2017, o 21:53
Posty:27
Przymierzam się właśnie do remontu magazynu i zastanawiam się w jakie wyposażenie warto zainwestować. Słyszałem, że najlepszym zabezpieczeniem przejść są kurtyny paskowe pcv. Coś takiego ma na przykład w ofercie Plexikord firma specjalizująca się w dystrybucji tworzyw sztucznych.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Magazyn i przenośniki taśmowe
PostNapisane: 7 sie 2019, o 14:39 
Offline

Dołączył(a):14 maja 2017, o 16:39
Posty:6
Nie ma co ukrywac, ze prowadzac wlasny biznes potrzeba bedzie miec pare rzeczy pod reka. W zaleznosci od tego jak duzy on bedzie nie uniknie sie korzystania z magazynu. Szczegolnie to aplikuje sie w przypadku prowadzenia sklepu internetowego, gdzies trzeba trzymac towar. Nie ma nic gorszego niz sklep sprzedajacy cos czego nie ma aktualnie na stanie. Jest z pewnoscia jeden z glownych czynnikow odnosnie negatywnych opinii wystawianych przez klientow. Swoja droga to mam znajomego prowadzacego firme deweloperskom. Trudnia sie takze w budowania gotowych rozwiazan przy wykorzystaniu maszyn do zadan ciezkich tego typu - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wyna ... -spalinowe Jak widac mozna w kazdej branzy zarobic jesli ma sie dobry biznesplan.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze