Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Obuwie profilaktyczne

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Obuwie profilaktyczne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 sty 2018, o 13:07 
Offline

Dołączył(a):3 sty 2018, o 13:03
Posty:1
Witam,
Od pewnego czasu poszukuje obuwia zdrowotnego dla mojego dziecka. Wiadomo, że takie obuwie musi być usztywnione, aby kontrolować stopę oraz nogę.
Może znacie jakiegoś producenta, który sprzedaje obuwie tego typu?
Ja jedyne co znalazłem to http://medibut.com.pl/subpage/40, gdzie wybór tego typu obuwia jest ogromny. Niestety nie mogę znaleźć żadnej opinii na temat tej firmy. Może ktoś z Was korzystał z ich ofert? Chciałbym widzieć czy warto skorzystać z oferty tej firmy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Obuwie profilaktyczne
PostNapisane: 21 lut 2018, o 21:48 
Offline

Dołączył(a):2 paź 2016, o 19:44
Posty:34
Szukasz buciki dla dziecka do przedszkola, tak? Może sprawdź tego typu kapcie https://slippersfamily.com/kapcie-dla-dzieci , są bardzo dobrze wyprofilowane, poza tym zapobiegają właśnie koślawości, więc na pewno będą dobrze trzymały stopę dziecka i spokojnie wytrzyma on kilka godzin w przedszkolu w takich bucikach. Bardzo fajnie, że są to również polskie buty, bo wiadomo, że takie dużo lepiej pasują na nogi naszych dzieci.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Obuwie profilaktyczne
PostNapisane: 22 lut 2018, o 12:52 
Offline

Dołączył(a):22 lut 2018, o 12:45
Posty:2
Wkładki najlepiej dać przygotować dla dziecka osobnemu specjaliście. Producenci butów mają je zbyt uniwersalne.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze