Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Gdzie hosting?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Gdzie hosting?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lip 2017, o 21:28 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):30 cze 2014, o 06:45
Posty:38
Lokalizacja: Głuchów
Cześć Wam. Chcę kupić nowe domeny. Aktualnie mam chyba 11 domen na jednym serwisie i jestem niezadowolony, ponieważ za odnowienie muszę płacić jak dla mnie niezrozumiale dużo. Domeny ciężko przenieść gdzie indziej, ponieważ mam je na firmę, a żeby wykonać cesję do innej firmy muszę im wysyłać dokumenty swojej firmy (potwierdzenia do wpisu, nadaniu regon itp.). Nie chcę dzielić się z serwisem tyloma dokumentami mojej firmy... l. Chciałbym kupić następne domeny, za które nie będę musiał płacić tyle kasy za rok. Domeny nie muszą być "0zł za pierwszy rok", byle następne lata były w miarę tanie. Serwis w jakim mam obecnie to dobra firma, z miłą obsługą, ale wybaczcie - procedury macie dziwne. Zastanawiam się nad przeniesieniem do nazwa.pl bo mają ciekawą ofertę, ale czy ktoś mógłby zerknąć na http://www.nazwa.pl/hosting/ i powiedzieć coś więcej, żebym nie naciął się tak jak obecnie?


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze