Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Czym po dachu hali?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Czym po dachu hali?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lip 2017, o 06:05 
Offline

Dołączył(a):18 lip 2017, o 05:56
Posty:6
Hej,

macie może więcej doświadczenia ode mnie, więc zapytam, bo trudno znaleźć mi to gdzieś w necie :/ Szukam jakiegoś zabezpieczenia, jak ja albo któryś z pracowników będzie chodził po dachu hali gospodarczej w moim gospodarstwie - hala wymaga regularnego czyszczenia, bo dach jest prosty i podobno jak się trochę zapomnimy (szczególnie zimą) to będzie/może być za jakiś czas kiszka. Z głupich ale tanich rozwiązań, to myślałem nad tym, żeby postawić maszt obok i przyczepić pracownika takimi linami do pracy na rusztowaniach: http://protekt.com.pl/?page=kategoria&kat=99 - nie wydaje się to może zbyt eleganckie rozwiązanie, ale z drugiej strony siła w prostocie :) Z jednej strony nie chcę inwestować w nie wiadomo jakie systemy, a z drugiej tak bez żadnego zabezpieczenia, to jak mi ktoś z dachu spadnie to przecież będzie na mnie na 100%. Ktoś zna jakiś złoty środek?


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze