Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Lampa wisząca nie tylko dla ozdoby?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Lampa wisząca nie tylko dla ozdoby?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 cze 2017, o 21:24 
Offline

Dołączył(a):24 cze 2015, o 23:07
Posty:9
Hej wszystkim! (chociaż bardziej dziewczynom ;) )

mam do Was ogromną ogromną prośbę - mamy w dużym pokoju lampę sufitową z ikeii - taka biała zwykła kula. Chciałabym teraz wymienić lampę na coś innego, ale żeby już miało swój styl. Oglądaliśmy sporo lamp, jednak albo lampa działa, albo ładnie wygląda - nie było jeszcze niestety tak, żeby lampa była ładna i dobrze świeciło :/ Szukam czegoś jak ta trzecia od lewej: https://iluve.com/oswietlenie/sufitowe/wiszace - taki szklany, przezroczysty klosz. Zależy mi jednak, żeby oświetlał też pokój ok. 18m2 - czy to da się tak zrobić, czy jednak bez dodatkowego oświetlenia daleko nie zajdziemy?

z góry dziękuję za eksperckie opinie!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Lampa wisząca nie tylko dla ozdoby?
PostNapisane: 26 cze 2017, o 09:37 
Offline

Dołączył(a):26 cze 2017, o 09:07
Posty:4
Lampy wiszące mogą być doskonałym elementem dekoracyjnym mieszkania. Coraz większą popularnością cieszą się duże i okrągłe lampy, a także te wykonane z kryształów lub z ich imitacji. Ich naturalny blask sprawia, że wnętrze zyskuje elegancki charakter. W pokojach dziecięcych można zamontować lampy ozdobione bajkowymi motywami, a także takie, które rzucają na ścianę cienie – na przykład w kształcie gwiazdek. Lampy z kolorowymi abażurami będą idealnym nawiązaniem do głównego motywu kolorystycznego, który został wybrany w danym pomieszczeniu. Dostępne są także nowoczesne lampy, które przypominają dzieła sztuki i zdobią mieszkanie.
żłobek Żółwin


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Lampa wisząca nie tylko dla ozdoby?
PostNapisane: 2 wrz 2017, o 14:20 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Nie wiem, jaki ma to sens. Przecież o wiele lepiej kupić porządną lampę, która jednak będzie świeciła. Możecie takie znaleźć w https://www.filo-shop.pl/kategoria-prod ... e-kolorowe Mi bardzo przypadły one do gustu, wiec u Was pewnie będzie tak samo.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Lampa wisząca nie tylko dla ozdoby?
PostNapisane: 5 gru 2017, o 15:19 
Offline

Dołączył(a):27 lis 2017, o 19:49
Posty:36
Kiedyś lubiłam kupować w Ikei, dziś wolę być nieprzewidywalna, dlatego zmieniłam sklep w którym robię zakupy na https://www.dekoria.pl/lampy,g449.html Ten mnie dużo bardziej inspiruje. Poza tym, jak coś u nich kupię, to nie widzę tego samego u sąsiadki, a to duży plus :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze