Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Czy według ciebie wychowanie do życia w rodzinie powinno być

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Czy według ciebie wychowanie do życia w rodzinie powinno być
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 cze 2017, o 15:51 
Offline

Dołączył(a):14 cze 2017, o 15:50
Posty:1
O zachodzeniu w ciążę można (a nawet powinno się) uczyć chociażby na biologii, ewentualnie na godzinach wychowawczych, nie widzę sensu w wymyślaniu następnych przedmiotów. W kwestii przyrody/biologii to akurat żaden problem dodać w podręczniku coś więcej choćby o tym zachodzeniu w ciążę, o którym mówisz (przecież są tam tematy o układzie rozrodczym itd.), czy przeznaczyć jakąś lekcję na antykoncepcję. Ewentualnie zorganizować jakieś spotkanie z położną, lekarzem, itd. (ja takie miałam). Co sądzę? Że absolutnie nie powinien być obowiązkowy, prawie wszyscy i tak są uświadomieni, wystarczy umieć użyć google'a, aby się wyedukować i sama na pewno bym nie chciała, żeby ktoś mnie zmuszał do kolejnych zajęć z czegoś, z czego i tak wszystko wiem. Wiem, że są wyjątki itepe, itede, ale nie wiem czemu przez ich głupotę konsekwencje ma ponosić cała reszta. Zresztą, jeśli wdż ma wyglądać tak, jak teraz wygląda, to lepiej żeby go wcale nie było.

_______________________
http://zylakiodbytu.net.pl/zylaki-odbytu-jaki-lekarz-sie-tym-zajmuje/


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 54 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze