Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Konto osobiste i karta kredytowa

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Konto osobiste i karta kredytowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 maja 2017, o 21:47 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):30 cze 2014, o 06:45
Posty:38
Lokalizacja: Głuchów
Witam. Do połowy Września planuję założyć konto bankowe dla spółki. Wykorzystywane byłoby w 90% przypadków do zakupów internetowych. Karta jest mi w tej chwili zbędna. Chociaż nie wykluczam, że w niedługim czasie będę zainteresowana jej nabyciem, także byłoby dobrze, gdybym mógł połączyć jakoś usługi, generalnie najbardziej odpowiadałby mi chyba jakiś limit w koncie, który by się odnawiał co miesiąc. Słyszałem także, że w przypadku kart Visa nie jest możliwe w każdym przypadku zrobić zakupy przez internet, dlatego chciałbym, żebym dostał do konta kartę wydaną przez MasterCard, no chyba, że źle coś słyszałem, ale wydaje mi się, że tak właśnie jest. Moglibyście pomóc, obecnie rozważam taką kartę https://www.mbank.pl/indywidualny/promocje/karty-kredytowe/przenies-karte-do-mbanku/ Wybrać konto studenckie czy zwykłe? Z tego co widziałem, to mBank ma korzystną ofertę konta oszczędnościowego eMax Plus, czy ktoś może powiedzieć coś wiecej?


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze