Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Wystrój wnętrz

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Wystrój wnętrz
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 maja 2017, o 17:06 
Offline

Dołączył(a):27 sty 2017, o 09:45
Posty:35
Witam, jeśli ktoś z Was szuka dobrego sklepu z elementami do wystroju wnętrz to zdecydowanie polecam ten sklep: www.mandihouse.pl sama kupowałam w nim wiele ozdób, które doskonale wpasowały się w mój dom, który jest urządzony w minimalistycznym stylu. Jestem bardzo zadowolona i muszę przyznać, że teraz będzie to mój ulubiony sklep. Zdecydowanie polecam.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Wystrój wnętrz
PostNapisane: 24 maja 2017, o 19:35 
Offline

Dołączył(a):5 gru 2016, o 14:53
Posty:85
Ja ostatnio szukałem sklepu z fototapetami ponieważ postanowiłem kupić jakieś ciekawe fototapety do sypialni, aby trochę ją urozmaicić :). Znalazłem bardzo ciekawą ofertę w sklepie dekowizja.pl więc jeśli i wy szukacie takich dodatków to możecie tam zajrzeć ponieważ mają bardzo dużo wzorów i to w bardzo korzystnych cenach


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Wystrój wnętrz
PostNapisane: 4 wrz 2017, o 09:26 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Przecież zawsze powinniście dopasowywać wystrój Waszych wnętrz pod kątem tego, co Wam sie podoba. Patrząc na takie poduszki https://www.filo-shop.pl/kategoria-prod ... szki-sowki z chęcią zobaczyłbym je u siebie. Teraz liczy się wygoda i unikatowość. Nie ma sensu dostosowywać się do utartych schematów.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Wystrój wnętrz
PostNapisane: 13 wrz 2017, o 18:24 
Offline

Dołączył(a):22 mar 2016, o 17:45
Posty:73
Jestem pewna, że większość z Was zna sklepy BRW - Black Red White
To znana marka, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia.
W nowym katalogu https://www.brw.com.pl/katalogi/ znajdziecie wiele pomysłów na ciekawy wystrój wnętrz.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze