Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Pytanie do perfekcyjnych pań domu:

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Re: Pytanie do perfekcyjnych pań domu:
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 maja 2017, o 17:42 
Offline

Dołączył(a):24 maja 2017, o 19:09
Posty:3
Nową pościel należy przed użyciem uprać z trzech bardzo ważnych powodów:

po pierwsze – pościel a szczególnie pościel bawełniana z nadrukiem po dwukrotnym praniu nabierze optymalnej miękkości, przy czym jeśli komplety są w intensywnych ciemnych kolorach wskazane byłoby nawet 2 krotne jej pranie przed użyciem. Przy zestawach w jasnych kolorach powinno wystarczyć jedno pranie
po drugie – pranie pozwala na usunięcie z pościeli niepożądanych pozostałości po procesie produkcji – wszak pościel została nadrukowana przez specjalne urządzenia a uszyta i zapakowana przez ludzi więc pranie jest wskazane ze względów higienicznych
po trzecie – po wypraniu szczególnie pościeli z nadrukiem pozbędziemy się specyficznego zapachu jaki ma nowa pościel a stosując nasz ulubiony płyn do płukania zapewnimy jej miękkość, świeżość i znajomy, przyjemny zapach

prowadzenie płac Pruszków


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pytanie do perfekcyjnych pań domu:
PostNapisane: 20 sty 2018, o 10:50 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Pewnie, że warto. Chodzi przecież o higienę i Wasze bezpieczeństwo. Dlatego też warto zdecydować się na taką pościel, jak ta z Diuna. Dzięki takim kompletom jak https://www.diuna24.pl/koldry-cat-53.html będziecie w stanie dobrać najlepsze kołdry i poduszki dla Waszej rodziny.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pytanie do perfekcyjnych pań domu:
PostNapisane: 20 lut 2018, o 14:42 
Offline

Dołączył(a):13 sty 2018, o 16:37
Posty:43
Ja zawsze gdy kupię pościel to piorę. Nie wiem dlaczego, ale tak jest :) Teraz szukam coś na prezent dla dziadków. Myślałam o pościeli ale jak szukałam w necie to trafiłam na wełnianą pościel http://exitopolska.com/index.php/kolekcja-zdrowy-sen/ . Myślicie że warto kupić dziadkom ? Bo nie wiem czy będą zadowoleni.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze