Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Dziwne telefony

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Dziwne telefony
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 maja 2017, o 11:19 
Offline

Dołączył(a):24 maja 2017, o 11:14
Posty:1
Witam. Od jakiegos miesiaca dostaje dziwne telefony, tzn. ktos dzwoni pojawia sie na telefonie "Numer prywatny" odbieram, nikt sie nie odzywa tylko po jakims czasie odkłada słuchawke. Czasem rano, popołudniu ale zawsze codziennie od tego miesiaca około 23.00 czy np przed chwila koło 03.00. Nikowmu sie nie naraziłam poza wspólokatorka która akurat wtedy spi. Mogła owszem dac moj numert telefonu komus -ale co z tym mam zrobic. Dodam ze to dziwna dziewczyna - potrafiła dzwonic przez 4 lata to z mniejszym to z wiekszym naterzeniem do mezczyzny z którym 3 razy zatanczyła na weselu, który ma dziewczyne i w ogole nawet mu nie w glowie moja wspolokatorka. Dodatkowo potrafiła zatrudnic kolezanke by ta zadzwonila do niego i powiedziala ze moja wspolokatorka probowala sie przez niego zabic i jest w szpitalu (pisze to zeby przyblizyc jej sposoby rozumowania). Moja wspolokatorka ma tez bardzo makabryczne pomysly: jeden z jej znajomych winien jej byl 1500 zl i ktoregos dnia mowi mi ze juz wie co zrobi - wynajmie kolegow z osiedla i powoza dłuznika w bagazniku z lopata. Naprawde nie wiem co mam robic. Mieszkanie w którym mieszkam bardzo lubie. Mam swietnyc wspolokatorow poza tą jedna, doskonała lokalizacja, jak na te warunki super cena. Do tego pisze teraz prace dyplomowa i nie bardzo mam czas na szukanie mieszkania. Czy istenieja w ogole jakis sposoby na sprawdzenie z jakiego numeru sa te telefony?

_______________________
czytaj zobacz więcej


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze