Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Depilacja laserowa, warto?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj

Depilacja laserowa, warto?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 mar 2017, o 15:30 
Offline

Dołączył(a):28 mar 2017, o 15:27
Posty:1
Czy warto jest w ogóle zapisywać się na zabieg, jakim jest depilacja laserowa? Bo mam dość ciągłego golenia nóg maszynką i chciałabym efekt gładkich nóg mieć na dłużej. Znalazłam już nawet gabinet Qclinique: http://www.qclinique.pl/zabiegi/depilac ... rf-e-light , w którym robią taką depilację. A w ogóle jak uważacie, czy warto jest poprawiać swoją urodę?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Depilacja laserowa, warto?
PostNapisane: 28 mar 2017, o 16:14 
Offline

Dołączył(a):27 mar 2017, o 11:55
Posty:1
Polecacie jakiś wybitnych specjalistów z zakresu usuwanie cellulitu ? Miałam problem z skórą i skusiłam się na zabiegi u doktora Tarkiewicz usuwanie cellulitu to niesamowity zabieg który się wykonuje w odstępach co trzy, cztery tygodnie, ale rezultaty kosmetyczne na ciele są niesamowite !


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Depilacja laserowa, warto?
PostNapisane: 29 mar 2017, o 09:18 
Offline

Dołączył(a):29 mar 2017, o 09:15
Posty:1
ja sobie chciałam nawet zrobić taką depilację, ale na wizycie próbnej się okazało, że mam silną reakcję alergiczną i nic z tego niesstety :/


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Depilacja laserowa, warto?
PostNapisane: 21 cze 2017, o 09:57 
Offline

Dołączył(a):13 lut 2017, o 10:56
Posty:75
Myślę, że warto jak najbardziej. Mnie golenie sie doprowadza do szewskiej pasji, szczególnie, ze mam takie mocne wlosy i bardzo szybko mi rosną. depilacja Katowice -Skinline to jedyne wybawienie dla mnie. Czekam tylko teraz na sponsora zabiegu, maz musi dostac wyplate ;D


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Depilacja laserowa, warto?
PostNapisane: 26 cze 2017, o 09:37 
Offline

Dołączył(a):26 cze 2017, o 09:07
Posty:4
Ja polecam epilację laserową ;-) Skuteczna i całkowicie bezbolesna procedura depilacji (epilacji) laserowej jest możliwa dzięki zastosowaniu metody IN-Motion™.
Technologia bezbolesnej epilacji dostępna jest tylko podczas zabiegów laserem diodowym Soprano XL. Działa to na zasadzie, że dostarczane do mieszków włosowych światło skutecznie blokuje wzrost komórek odpowiedzialnych za wyrastanie nowych włosów. Dzięki specjalnej technice wykonania zabiegu można jednorazowo przeprowadzić sesję na dużo większej powierzchni – co czyni pojedynczy zabieg znacznie szybszym a przede wszystkim bezbolesnym.
Dodatkowo Soprano XL dzięki końcówce Sapphire chłodzi i sprawia, że zabieg jest komfortowy i nie wymaga stosowanie żeli znieczulających ani środków przeciwbólowych.
żłobek Żółwin


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze