Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Prace na wysokościach

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Prace na wysokościach
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 mar 2017, o 20:09 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):30 cze 2014, o 06:45
Posty:38
Lokalizacja: Głuchów
Witam serdecznie.
Chciał bym po wielu latach powrócić do pracy w dostępie linowym
Nigdy te zajęcie nie były moim czołowym zajęciem. dorabiałem sobie okazjonalnie jako praca dodatkowa..
niewielkie weekendowe zlecenia. w latach 89 - 2000 Wówczas to w okolicy z tego tytułu że uprawiałem wspinaczkę miałem propozycje ...(przycinki drzew,uszczelnianie łączeń wielkiej płyty,mocowanie kabli na konstrukcjach hal,drobne demontaże np uszkodzone osłony dylatacyjne itp)
Ale czasy się zmieniły..przepisy i uwarunkowania.Chciał bym jak najbardziej FORMALNIE wrócić do zająć..
Kurs nie problem chętnie od razu zapisze się nawet na te najbardziej prestiżowe . by zapoznać się z obecnym sprzętem,nauczyć dzisiejszej technologii ,zapoznać z normami, mam tutaj też małą prośbę, czy możecie powiedzieć, jaki z tych sprzętów jest konieczny obecnie do wykonywania tego typu prac http://protekt.com.pl/ .
(z tamtych czasów została mi na pamiątkę tylko zjechana rolka WIS i karabinki filar:))

Problem w tym jak zrobić badania lekarskie..Wszędzie gdzie pytałem w Medycynie Pracy wykonują je tylko na zlecenie PRACODAWCY. Czy można to jakoś obejść?


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze