Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Ktoś montował u siebie wideofony?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Ktoś montował u siebie wideofony?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 mar 2017, o 22:30 
Offline

Dołączył(a):24 cze 2015, o 23:07
Posty:9
Hej, witajcie,

mam pytanie techniczne, które pewnie w końcu powinno wylądować u elektryka, ale stwierdziłem że sprawa urąga mojej godności i muszę spróbować sam sobie z tym poradzić. Sprawiłem sobie taki wideofon jak ten trzeci od lewej: https://www.eltrox.pl/automatyka-domowa/wideodomofony.html (nie wrzucam specjalnie linka tylko zwykły tekst, żeby mój post nie został odebrany jak reklama) i za nic nie mogę podłączyć 2 ekranów do jednego zamka. Jak podłączę kable do jednego - działa, jak podłączę ekran do drugiego - działa. Jak podłączę do obu - katastrofa. Coś się wyświetla, ale jest pełno jakiś dziwnych znaczków itp. Moje pytanie w związku z tym - czy potrzebny jest jakiś wzmacniacz, albo specjalny elektroniczny rozdzielacz sygnału na ekrany na poszczególne piętra? Chcę to zrobić własnymi siłami, w końcu bez przesady! ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ktoś montował u siebie wideofony?
PostNapisane: 24 mar 2017, o 10:32 
Offline

Dołączył(a):23 mar 2017, o 07:01
Posty:4
No nie wie czy tak się da.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze