Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Piekne meble do salonu

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj

Piekne meble do salonu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2017, o 13:12 
Offline

Dołączył(a):27 sty 2017, o 09:45
Posty:35
Witam, zastanawiam się nad remontem naszego salonu. Chciałabym urządzić go w nowoczesnym stylu. Marzy mi się wypoczynek do firmy Kleiber. Co Wy myślicie o takim nowoczesnym stylu? Może podrzucicie jakieś ciekawe inspiracje?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Piekne meble do salonu
PostNapisane: 28 mar 2017, o 12:39 
Offline

Dołączył(a):14 lut 2017, o 13:31
Posty:36
Ja również ostatnio sporo czasu spędzam na szukaniu mebli wypoczynkowych, bo akurat mam u siebie generalny remont salonu i na pewno, to co mogę doradzić, to nie jeździcie bez sensu po salonach meblowych, dokładnie takie same meble, albo nawet lepsze znajdziecie w tego typu sklepach http://homlando.com/meble-domowe/salon-i-jadalnia2.html , a możecie zrobić zakupy bez wychodzenia z domu, ja już wypatrzyłam ta kilka ciekawych zestawów i to bardzo nowoczesnych.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Piekne meble do salonu
PostNapisane: 18 kwi 2017, o 13:37 
Offline

Dołączył(a):18 kwi 2017, o 13:32
Posty:5
Jak meble to tylko ikea :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Piekne meble do salonu
PostNapisane: 20 kwi 2017, o 07:53 
Offline

Dołączył(a):20 kwi 2017, o 07:44
Posty:1
Całkiem nie dawno szukałem mebli sosnowych na Allegro i rzeczywiście, znalazłem tam ciekawe oferty kilku firm, spośród których wybrałem najfajniejsze dla mnie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Piekne meble do salonu
PostNapisane: 9 cze 2017, o 06:56 
Offline

Dołączył(a):20 lut 2017, o 19:59
Posty:42
Ja meble mam wybrane, gorzej mam z tapetą, mąż chciałby takie naturalne wzory a ja zastanawiam się na tym http://sklep.foteks.pl/fototapety-81-D- ... zenne.html , jednak takie przestrzenne tapety zawsze do mnie trafiają bardziej, tym bardziej jeśli jeszcze optycznie powiększają pomieszczenie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Piekne meble do salonu
PostNapisane: 13 wrz 2017, o 19:44 
Offline

Dołączył(a):22 mar 2016, o 17:45
Posty:73
Fajne rozwiązania do salonu proponuje BRW - Black Red White
Oglądałam ich nowy katalog https://www.brw.com.pl/katalogi/ i znalazłam w nim kilka pomysłów, które wykorzystam w swoim mieszkaniu. W katalogu są także porady ekspertów, między innymi architekta wnętrz.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Piekne meble do salonu
PostNapisane: 21 wrz 2017, o 09:37 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
A ja wychodzę z założenia, że wystrój pomieszczenia dla gości powinien być stonowany i odpowiednio przemyślany. Warto brać przykład z takich akcesoriów jak meble biurowe. Dzięki temu na pewno uzyskacie pozytywny efekt, który spodoba się wszystkim osobom odwiedzającym Wasz dom.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Piekne meble do salonu
PostNapisane: 28 wrz 2017, o 18:46 
Offline

Dołączył(a):9 gru 2016, o 14:44
Posty:27
Bardzo ładne meble podesłane w pierwszej wiadomości. Jest bardzo szeroki wybór mebli w internecie, ważna jest możliwość wymiany bądź zwrotu. Meble to jednak niemała inwestycja na lata. Z tych podesłanych spodobał mi się styl minimalistyczny, z szarymi krzesłami. I ta cegła na ścianie, super sprawa :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Piekne meble do salonu
PostNapisane: 6 paź 2017, o 10:36 
Offline

Dołączył(a):6 paź 2017, o 10:35
Posty:1
Wstawcie sobie jakieś efektowne stare meble. Uwielbiam styl retro i moim zdaniem świetnie to wygląda.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Piekne meble do salonu
PostNapisane: 7 lis 2017, o 07:34 
Offline

Dołączył(a):6 paź 2017, o 10:56
Posty:35
Polecam tanie meblościanki
Sprawdzą się nie tylko w salonie. Są bardzo praktyczne i ładnie się prezentują.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze