Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Poczta czy kurier

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Re: Poczta czy kurier
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 sie 2016, o 10:18 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):23 maja 2016, o 11:23
Posty:81
Ja ostatnio sprzedałem trochę elektroniki na allegro i wysłalem za pomocą kuriera. Po pierwsze ta metoda wydała mi się bezpieczniejsza. Po drugie zależałó mi na czasie i aby ta osoba dostała swoją rzecz juz na następny dzień.

Dobre usługi ma moim zdaniem DHL. Mam porównanie do innych firm kurierskich i nie dostałem nigdy skargi od odbiorcy w sprawie dhl co niestety ale czasami zdarzalo się w przypadku innych firm kurierskich. Na ich stronie jest opisane jak nadać paczkę dhl.

Ceny nie są wysokie.Wszystko zalezy od tego ile wysyłasz oraz jakich gabarytów jest paczuszka


Ostatnio edytowano 30 sie 2016, o 09:34 przez zapp, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Poczta czy kurier
PostNapisane: 27 sie 2016, o 13:31 
Offline

Dołączył(a):27 sie 2016, o 13:28
Posty:4
Lokalizacja: Wrocław
Ja najczesciej paczkomatami. A poza tym to pocztą. Kurierami bardzo rzadko, nie lubie ogolnie wysylek kurierskich.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Poczta czy kurier
PostNapisane: 24 sie 2017, o 18:39 
Offline

Dołączył(a):29 kwi 2017, o 06:22
Posty:24
A mi sie wydaje ze wysylki kurierskie sa jednak bardziej pewne i wygodne. Generalnie poczta uchodzi za tansza ale na stronce https://www.ebox24.pl/paczka-za-pobraniem-kurierem mozecie sobie wyszukac najlepsza oferte kurierska spośród niemalże wszystkich dostępnych na rynku. Zapewne będą bardzo fajne ceny


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Poczta czy kurier
PostNapisane: 9 lis 2017, o 13:27 
Offline

Dołączył(a):5 paź 2017, o 07:17
Posty:11
Teraz w sumie poczta ma chyba takie same usługi jak kurier wiec tylko porównywałabym ceny :) W przypadku jednak większych firm i przesyłek biznesowych to polecałabym firmę kurierską. Jeżeli macie tez większe firmy to odpowiednia logistyka i transport to podstawa. W tym pomoże wam http://astonpartner.pl i ich oferta transportowa na Niemcy i Szwajcarie


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Poczta czy kurier
PostNapisane: 29 lis 2017, o 21:34 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Mimo wszystko zdecydowałbym się na bardziej pewne rozwiązania ;) Z doświadczenia wiem, że dobry kurier dowiezie paczkę szybko i tanio. Trzeba tylko znaleźć odpowiedniego przewoźnika, ale to możecie zrobić dzięki stronie furgonetka.pl. Ja w ten sposób postępuję i zawsze wychodzę na tym korzystnie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Poczta czy kurier
PostNapisane: 2 gru 2017, o 16:51 
Offline

Dołączył(a):2 gru 2017, o 15:17
Posty:1
No ale teraz ciężko znaleźć porządnego kuriera. Dlatego uważam, że poczta jest lepsza.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Poczta czy kurier
PostNapisane: 4 gru 2017, o 17:19 
Offline

Dołączył(a):22 wrz 2017, o 14:55
Posty:21
Kurier, ale tylko sprawdzone firmy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Poczta czy kurier
PostNapisane: 5 gru 2017, o 19:45 
Offline

Dołączył(a):26 lis 2017, o 15:27
Posty:6
Przede wszystkim kurier. Poczta nie jest godna zaufania.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Poczta czy kurier
PostNapisane: 6 gru 2017, o 18:44 
Offline

Dołączył(a):20 lis 2017, o 18:46
Posty:7
Lokalizacja: Mazowsze
Ostatnio kurierem zamawiałem plecak https://www.brytyjka.pl/plecaki-cat-1.html Świetna sprawa. Zawsze na czas. Wszystko ok.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Poczta czy kurier
PostNapisane: 7 gru 2017, o 15:55 
Offline

Dołączył(a):7 gru 2017, o 15:54
Posty:1
Zdecydowanie kurier, nie ufam poczcie polskiej.

Etui do sony


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze