Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Studia MBA czy warto, no i gdzie?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Studia MBA czy warto, no i gdzie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 sie 2016, o 21:48 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):30 cze 2014, o 06:45
Posty:38
Lokalizacja: Głuchów
Chciałbym się Was zapytać ktoś z Was miał do czynienia ze studiami MBA? Już dawno czytałem, że mediana wynagrodzeń osób po tych studiach jest znacząco wyższa od osób na tych samych stanowiskach bez tych studiów, ale były one wtedy na tyle egzotyczne, że nie myślałem, że kiedykolwiek będę rozważał takie studia. Obecnie możliwości jest więcej i również konkurencja jest silniejsza na rynku pracy, dlatego chcę czegoś co zapewni mi coś, co jest bardzo poszukiwane przez potencjalnego pracodawcę a czymś takim z pewnością jest dyplom MBA. Jedyna bariera to koszt, który jest znaczny na każdej z uczelni... Niemniej widziałem ofertę na tej stronie uczelni wyższej i jest całkiem konkurencyjna, chciałbym się jednak dowiedzieć czegoś więcej o tych studiach. Jak wyglądają zajęcia, co jest na nich przekazywane itd. Ktoś może mi powiedzieć coś na ten temat?


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze