Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Prezent dla dziewczyny

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj

Prezent dla dziewczyny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lut 2016, o 01:03 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):30 cze 2014, o 06:45
Posty:38
Lokalizacja: Głuchów
Dziewczyny, prośba do Was-bo nie wątpię, że znajdzie się Was tuta kilka, chcę kupić jakiś prezent swojej dziewczynie i zastanawiam się, nad tego typu leginsami http://magmac.pl/legginsy-damskie/1241-legginsy-z-eko-skory-z-kieszeniami.html Czy myślicie, że na normalnej dziewczynie będą one również dobrze wyglądały? Oczywiście nie śmiem nawet twierdzić, że na tyle, co na modelce jej prezentującej, która ma wg mnie wręcz idealna figurę. Mam bardziej na myśli normlaną dziewczynę, jakie codziennie widzicie na ulicach, czyli szczupłą, ale nie jakoś przesadnie, nie ma też sylwetki Ewy Chodakowskiej, ale nie ma też problemów z wagą.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prezent dla dziewczyny
PostNapisane: 26 lut 2016, o 13:31 
Offline

Dołączył(a):26 lut 2016, o 13:23
Posty:5
Moja dostała na walentynki porządna suszarkę z jonizacją, bo już dawno skarżyła się, że włosy suche i zniszczone. Poczytała w necie i stwierdziła, że ponoć suszarki z jonizacją są lepsze dla włosów. Kupiłem jej Panasonic bo sam lubię tę firmę :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prezent dla dziewczyny
PostNapisane: 3 mar 2016, o 02:50 
Offline

Dołączył(a):31 sie 2015, o 19:22
Posty:18
Kobiety są zachwycone, gdy mężczyźni im gotują, dlatego polecam np. takie risotto z kurczakiem http://www.codogara.pl/3478/risotto-z-k ... ieczarkami Idealny prezent.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prezent dla dziewczyny
PostNapisane: 4 mar 2016, o 15:01 
Offline

Dołączył(a):4 mar 2016, o 12:53
Posty:5
Kupowanie ciuchów na prezent nie jest łatwym zadaniem i warto to przemyśleć, jeśli jesteś pewny w 100% że będzie jej sie podobało to wtedy kup, jeśli nie wymysł coś innego.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prezent dla dziewczyny
PostNapisane: 14 mar 2016, o 21:09 
Offline

Dołączył(a):18 lip 2014, o 17:43
Posty:11
Ja dałem swojej dziewczynie fotokartkę z naszym wspólnym zdjęciem na tle Wenecji. W sumie nie kosztowało to zbyt wiele, zamówienie było mega proste (dokonane na http://www.odbitki.fotojoker.pl/fotokartki.html ) a ona sobie zażyczyła "coś romantycznego" i żebym tym razem nie poszedł na łatwiznę. Wiecie jak długo wybierałem zdjęcie po tych słowach - chyba z trzy godziny. To już cała reszta, zamówienie i odbiór kartki trwał chyba szybciej. :-) Uśmiech na twarzy, buziak i miłe słowo jednak były tego warte. Polecam serdecznie jeśli chcecie zaimponować dziewczynom.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prezent dla dziewczyny
PostNapisane: 19 mar 2016, o 13:32 
Offline

Dołączył(a):12 lis 2013, o 18:33
Posty:20
Może jak interesujecie się aparatami fotograficznymi to warto zmienić sprzęt na coś nowszego. Dzisiejsze kompakty [http://www.redcoon.pl/c05110100-Aparaty-outdoor] umożliwiają łatwe robienie zdjęć na mrozie, pod wodą, mają wbudowane wi-fi i gps-a. Na zdjęciu jest nie tylko data i godzina, ale i współrzędne położenia geograficznego gdzie zdjęcie zostało zrobione.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prezent dla dziewczyny
PostNapisane: 7 kwi 2016, o 11:33 
Offline

Dołączył(a):7 kwi 2016, o 10:41
Posty:18
Lokalizacja: Dania
Nie ciuchy na prezent zdecydowanie nie. Chyba że ewidentnie byłeś w sytuacji gdzie byliście oboje w sklepie i usłyszałeś "jakie cudne legginsy, chce je! szkoda że nie mam teraz kasy" to tak. W innym przypadku można się nieźle przejechać.
__________
Europejskie domeny internetowe


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prezent dla dziewczyny
PostNapisane: 13 kwi 2016, o 12:21 
Offline

Dołączył(a):13 kwi 2016, o 12:05
Posty:1
Jako dziewczyna mogę potwierdzić zdanie powyżej. Karta zakupowa jest super, bo nie ma problemu z nietrafionym prezentem. Z drugiej strony ja wychodzę z założenia, że nie zaszkodzi zapytać, chyba, że ma to być niespodzianka ;)


___________________________________________________
Dieta Dietmap


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prezent dla dziewczyny
PostNapisane: 5 lip 2016, o 18:47 
Offline

Dołączył(a):5 lip 2016, o 18:39
Posty:4
Grzegrza napisał(a):
Kosmetyki i karta zakupowa, będzie zadowolona.

Zgadzam się :D Podarowałam siostrze voucher na zakupy, który znalazłam tutaj. Ona jest bardzo zadowolona, ponieważ bardzo lubi robić zakupy w internecie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prezent dla dziewczyny
PostNapisane: 25 lip 2016, o 10:31 
Offline

Dołączył(a):25 lip 2016, o 10:11
Posty:11
Bielizna !! Tylko :)



_______________________
Krety Zwalczanie


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze