Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Sklepy internetowe

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Re: Sklepy internetowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lis 2016, o 14:55 
Offline

Dołączył(a):10 wrz 2016, o 11:11
Posty:16
Zanim po kupowanie np opału pelletu, brykiety, oleju czy propanu, warto przeczytać poradnik http://biomasapoig.pl/brykiet-drzewny/ jak kupować tego rodzaju opał w dobrych pieniądzach i odpowiedniej jakości. Dodatkowo można uzyskać informacje jak kontrolować jakość wybranego opału.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklepy internetowe
PostNapisane: 22 gru 2016, o 19:35 
Offline

Dołączył(a):17 paź 2016, o 15:01
Posty:36
A ja od siebie mogę polecić coś wszystkim miłośnikom jednośladów http://enduro7.pl/sklep/ . Można tam znaleźć części do motocrossów i Enduro. Towar wysyłają szybko, ceny też całkiem rozsądne. Warto sobie przejrzeć ofertę.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklepy internetowe
PostNapisane: 2 sty 2017, o 20:41 
Offline

Dołączył(a):31 sie 2015, o 19:22
Posty:18
A jakie firmy kurierskie oferuje ten sklep do dostarczenia części? Zwróć na to uwagę, bo jeśli jest to DHL, to wtedy możesz spać spokojnie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklepy internetowe
PostNapisane: 9 sty 2017, o 11:58 
Offline

Dołączył(a):25 kwi 2016, o 12:20
Posty:60
Ja mogę polecić też internetowy sklep dla rolników z dobrej jakości paszami, zerknijcie na PaszeNasze.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór i rozsądne ceny, naprawdę warto :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Sklepy internetowe
PostNapisane: 19 sty 2017, o 09:00 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):18 sty 2017, o 08:37
Posty:3
Lokalizacja: Poland
ja miałam kupiona tam posciel, na poczatku była niebiesiutka, a teraz jest wyblakła - lipa

a moze ktos zna sklepy dla dzieci? ubranka lub zabawki?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklepy internetowe
PostNapisane: 12 lut 2017, o 16:48 
Offline

Dołączył(a):5 sty 2017, o 14:13
Posty:16
Dużo rzeczy kupuję przez internet, od narzędzi po książki. Teraz rozglądam się za czymś, co mógłbym założyć na wesele. Mamy zaproszenie do kuzynki i przydałby się nowa koszula. A ja nie mam kiedy biegać po sklepach i szukać. Na szczęście znalazłem sklep internetowy, w którym mają eleganckie koszule . Może do tego jeszcze krawat i spinki do mankietów i będzie komplet.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklepy internetowe
PostNapisane: 14 kwi 2017, o 09:56 
Offline

Dołączył(a):14 kwi 2017, o 09:40
Posty:4
Kupuję dużo kosmetyków przez Internet. Ostatnio ingrid podkład mineralny silk & lift ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklepy internetowe
PostNapisane: 7 maja 2017, o 17:23 
Offline

Dołączył(a):27 sty 2017, o 09:45
Posty:35
Jeśli chodzi o zabawki to śmiało mogę polecić ten sklep z klockami lego: https://www.klockidlaciebie.pl/pol_m_LE ... y-148.html :) Zresztą nie tylko, mają także duży wybór drewnianych klocków oraz do tego specjalne figurki! :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklepy internetowe
PostNapisane: 21 maja 2017, o 16:25 
Offline

Dołączył(a):21 maja 2017, o 16:21
Posty:2
Ja zamawiam często


Ostatnio edytowano 7 gru 2017, o 18:36 przez oliwka24, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklepy internetowe
PostNapisane: 24 maja 2017, o 09:14 
Offline

Dołączył(a):24 maja 2017, o 09:11
Posty:11
Tu się zgodzę, że jeśli zabawki to klocki lego najlepsze :) My do przedszkola dzieciakom na dzień dziecka kupiliśmy po malutki zestawie lego mixels https://zabawkiemi.pl/lego-mixels-c-33.html . Synek oczywiście w domu dostanie jakiś większy zestaw :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze