Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - zdrowa zywnosc

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

zdrowa zywnosc
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 mar 2014, o 21:31 
Offline

Dołączył(a):26 mar 2014, o 21:00
Posty:1
zdrowa zywnosc

http://maratonczyksklep.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: zdrowa zywnosc
PostNapisane: 28 wrz 2015, o 05:15 
Offline

Dołączył(a):31 sie 2015, o 19:22
Posty:18
Sam myślę o zdrowej żywności, ale na małą skalę do sprzedawania w okolicy. Takie tam warzywa z ogródka. Ale najpierw muszę zasiać ładną trawę, bo obecna jest tragiczna i uczę się jak to robić link. W kwestiach ogrodowych jestem jeszcze nowicjuszem...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: zdrowa zywnosc
PostNapisane: 22 lut 2016, o 11:01 
Offline

Dołączył(a):28 lut 2015, o 18:17
Posty:8
Zdrowa żywność jest teraz w modzie, więc jak najbardziej popieram ten pomysł :) Po za tym warto też stosować suplementy czy leki jak magnez i wit b6 , więc i w stronę takich produktów można pójść. Nie jest to oczywiście proste, ale na pewno znajdziecie swoją niszę.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: zdrowa zywnosc
PostNapisane: 23 lut 2016, o 09:30 
Offline

Dołączył(a):23 lut 2016, o 09:27
Posty:1
Warto sobie jednak zadać pytanie, czy aby na pewno zdrowa=zdrowa...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: zdrowa zywnosc
PostNapisane: 26 lut 2016, o 13:35 
Offline

Dołączył(a):26 lut 2016, o 13:23
Posty:5
To jest trudne pytanie :) Trzeba uważać, bo sami wiemy najlepiej jak to potrafi w rolnictwie być. Ja to co sam wyhoduję w ogródku to wiem, że zdrowe. A cała reszta? Myślę, że trzeba brac na to poprawkę, aczkolwiek przyznam, że staramy się jeść zdrowo i wybierać czasem te ekologiczne produkty.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: zdrowa zywnosc
PostNapisane: 4 mar 2016, o 13:01 
Offline

Dołączył(a):4 mar 2016, o 12:53
Posty:5
Jeśli chodzi o zdrową żywność, to lepiej jest wybierać ekologiczną, a należny pamiętać, że te dwie rzeczy to nie to samo.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: zdrowa zywnosc
PostNapisane: 22 gru 2016, o 17:03 
Offline

Dołączył(a):22 mar 2016, o 17:45
Posty:73
Najlepiej kupować sprawdzone produkty, ja bardzo lubię warzywa z dipami.
Ale zamiast kupować wysokokaloryczne kupuje zdrowe zrobione z zagęszczonego mleka.
Więcej tego typu produktów w tym sklepie: https://centrumodzywek.net/zdrowazywnosc-95?p=4


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: zdrowa zywnosc
PostNapisane: 28 gru 2016, o 16:19 
Offline

Dołączył(a):13 cze 2016, o 13:40
Posty:4
Lokalizacja: Łódź
julia92 napisał(a):
Jeśli chodzi o zdrową żywność, to lepiej jest wybierać ekologiczną, a należny pamiętać, że te dwie rzeczy to nie to samo.

Potwierdzam. Nie raz spotkałem się z kłótniami że żywność zdrowa to to samo co ekologiczna. To nie jest prawda, sa na nią nałożone inne wytyczne ale mało osób o tym wie i daje się nabrać.






____________________________
Moja strona kamerzysty na wesele.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: zdrowa zywnosc
PostNapisane: 1 sty 2017, o 14:29 
Offline

Dołączył(a):1 sty 2017, o 13:58
Posty:6
Oczywiście, że żywność ekologiczna jest zdrowsza od konwencjonalnej!!! Różnicę można już poczuć w smaku, nie mówiąc o wpływie na zdrowie. Jedyna kwestia, która niestety jest prawdziwa dotyczy tego, iż nie wszystkie produkty nazywane ekologicznymi w rzeczywistości takie są... Najlepszym rozwiązaniem byłoby kupowanie bezpośrednio od zaufanych producentów, jednak nie zawsze jest to możliwe. Dlatego też polecam portal natoobe.pl, który oferuje produkty ekologiczne i lokalne, pochodzące wyłącznie od certfykowanych i sprawdzonych gospodarzy. Szczerze namawiam do zastanowienia się nad tym co kupujemy i co spożywamy.
____________________
opłatki na torty


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: zdrowa zywnosc
PostNapisane: 5 lut 2017, o 10:59 
Offline

Dołączył(a):11 sty 2017, o 09:09
Posty:26
Dokładnie, też mam zawsze coś swojego i nie stosuję żadnych nawozów ani oprysków. I tak chemii jest w żywności za dużo, pozbyłam się zaparć po kuracji dicopegiem 10g i wiem teraz że przyczyną było niewłaściwe odżywianie się


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze