Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Czego rolnik szuka w internecie?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona
  Drukuj

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lip 2016, o 10:31 
Offline

Dołączył(a):25 lip 2016, o 10:11
Posty:11
Części zamienne, lepiej internet czy giełda ??


_______________________
Krety Zwalczanie


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 29 paź 2016, o 17:54 
Offline

Dołączył(a):29 paź 2016, o 17:53
Posty:3
Lokalizacja: Wrocław
Ja w internecie szukam żony :)

______________________________
http://www.jakwreszcieschudnac.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 18 lis 2016, o 12:40 
Offline

Dołączył(a):18 lis 2016, o 12:25
Posty:1
rolog napisał(a):
Części zamienne, lepiej internet czy giełda ??


Ja zawsze kupuję w internecie. Najczęściej wchodzę tutaj https://www.agropomoc.pl/, wybieram, zamawiam, wszystko przychodzi szybko. Mogę zaoszczędzić dzięki temu sporo czasu, jeżdżenie po giełdach zabrałoby mi pewnie pół dnia. To co lubię w tym sklepie, to że nawet jak coś nie będzie pasowało to możemy bez problemu zamienić i już. Nierzadko zdarza się też, że w internecie można trafić na ciekawe promocje itp..


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 29 lis 2016, o 14:36 
Offline

Dołączył(a):10 wrz 2016, o 11:11
Posty:16
Pewnie szuka podobnych rzeczy jak właściciel apteki czy warzywniaka, czyli najczęściej informacji. Ostatnio szukałem informacji jakie są ceny węgla w sieci i czy można kupić taniej niż w tradycyjnej składzie opału. Czytając ten blog można również dowiedzieć się jak kupować taniej opał.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 6 gru 2016, o 08:52 
Offline

Dołączył(a):11 paź 2016, o 08:46
Posty:7
Próbowałem zdobywać nową wiedzę i szkolić się w starej, ale niestety ciągle trafiałem na pseudoeksperckie artykuły, których autorzy dowiedzeli się o temacie, na który piszą, chyba pięć minut przez zaczęciem pisania. W obecnej chwili przeglądam tylko fora branżowe i wieczorem filmy, jeśli nie padam po dniu pracy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 7 gru 2016, o 06:58 
Offline

Dołączył(a):7 gru 2016, o 06:49
Posty:5
Internet to dla mnie miejsce przede wszystkim kontaktu ze znajomymi. Szukam tam także ciekawych miejsc, gdzie można coś interesującego kupić. A tak naprawdę to szukam rozrywki i często na YT oglądam filmiki z kotami ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 20 sty 2017, o 11:28 
Offline

Dołączył(a):20 sty 2017, o 11:26
Posty:3
Rozrywki - filmiki, muzyka, no i kontakt z ludźmi a także porady, wskazówki


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 23 sty 2017, o 10:09 
Offline

Dołączył(a):23 sty 2017, o 10:02
Posty:1
A ja ostatnio szukam wiedzy dot. upraw roślin, które nie wszędzie są legalne. Ostatnio zainteresował mnie temat konopi, ze względu na mnogość możliwości jej wykorzystania. Żeby było zabawniej - krzewów konopi nie można posiadać, natomiast nasiona konopi są jak najbardziej legalne - często formalnie zbierane w celach kolekcjonerskich. W Holandii nasiona można również kupować bez problemów i sadzić, jednakże trzeba się rejestrować jako wytwórca, z tego co się orientuję to ponosi się z tego tytułu także opłatę administracyjną, coś koło 20 euro rocznie. Ciekawe, czy jakby u nas tak zrobiono to kto by się wpisywał do rejestru producentów a kto dalej by na czarno hodował..


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 24 sty 2017, o 08:06 
Offline

Dołączył(a):24 sty 2017, o 08:02
Posty:1
Jogin a mnie interesuje taka kwestia, jak to jest ze sprzedażą nasion u nas w Polsce? Już tłumaczę do czego zmierzam. Posiadać nasiona marihuany możesz, ale czy możesz nimi handlować?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 24 sty 2017, o 14:17 
Offline

Dołączył(a):23 sty 2017, o 20:37
Posty:5
nasiona można sprzedawać/kupować, bo nie mają w sobie zakazanej substancji, jaką jest THC. Dopiero jak wyrośnie, to jest zakazane!


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze