Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Wyprawka do szkoły, książki a brak czasu

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj

Wyprawka do szkoły, książki a brak czasu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lip 2014, o 18:24 
Offline

Dołączył(a):18 lip 2014, o 17:43
Posty:11
Witajcie. Jak jest w gospodarstwie (zwłaszcza dużym) wie każdy rolnik. Teraz za pasem mamy żniwa. A poza tym, jak ktoś ma trzodę i 100 innych spraw na głowie to nie myśli o takich rzeczach jak zakup ksiażek i wyprawki dla dziecka. Nie chce jednak zwalać wszystkiego na żonę, bo ona z kolei pracuje zawodowo i jeszcze pomaga mi w gospodarstwie. Wymyśliłem sobie że zrobimy zakupy dużoo wcześniej czyli już teraz, te wszystkie rzeczy, przybory i tak dalej kupimy przy okazji niedzielnego obiadu u teściów. No a książki chciałem zamówić tutaj http://www.wsip.pl/oferta/cykle/szkola- ... klasy-4-6/. Mam listę ze szkoły więc nie powinno być żądnego problemu.
Tylko mam jedno pytanie, czy ceny takich rzeczy jak podręczniki szkolne się zmieniają w czasie, np. tanieją/drożeją? (chodzi mi na przestrzeni miesiąca czy dwóch). Nie chce pytać się żony bo to będzie dla niej niespodzianka, że tez myślę o tych sprawach. Wdzięczny bym był za odpowiedzi?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Wyprawka do szkoły, książki a brak czasu
PostNapisane: 19 sie 2014, o 08:07 
Offline

Dołączył(a):7 lip 2014, o 11:55
Posty:86
Ceny nie powinny się zmieniać, ewentualnie w ostatni dzień, ale nie ma co ryzykować, żeby na lodzie nie zostać.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Wyprawka do szkoły, książki a brak czasu
PostNapisane: 22 sie 2014, o 08:02 
Offline

Dołączył(a):21 lip 2014, o 07:15
Posty:43
Nie, ceny nie drożeją z chwilą coraz bliżej pierwszego dzwonka ani nie tanieją jeżeli ktoś będzie chciał kupić dopiero w październiku.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Wyprawka do szkoły, książki a brak czasu
PostNapisane: 27 sie 2014, o 12:28 
Offline

Dołączył(a):25 cze 2014, o 18:39
Posty:4
Może warto się zastanowić nad kupnem jakiś używanych podręczników? Jeżeli natomiast ogólnie chodzi o wyprawkę szkolną, to warto przejrzeć sobie gazetki promocyjne różnych sklepów. Najlepiej na okazjum.pl, bo tam są one w jednym miejscu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Wyprawka do szkoły, książki a brak czasu
PostNapisane: 28 sie 2014, o 10:49 
Offline

Dołączył(a):21 lip 2014, o 07:15
Posty:43
Używane podręczniki są okej, ale musimy pamiętać, żeby kupić właściwie, bo idzie reforma za reformą i z roku na rok pojawiają się nowe wymagania i nowe podręczniki... Chyba tylko po to, żeby utrudnić życie ludziom


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Wyprawka do szkoły, książki a brak czasu
PostNapisane: 28 sie 2014, o 17:56 
Offline

Dołączył(a):28 sie 2014, o 15:29
Posty:14
No a poza tym za używanymi trzeba trochę więcej pobiegać... A może zamówicie w ksiegarni internetowej? Przyjdzie do Was przesyłka albo będzie czekać w wybranym punkcie, do odbioru przy okazji załatwiania innych spraw w sklepie stacjonarnym (np. w empiku można tak zrobić).


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Wyprawka do szkoły, książki a brak czasu
PostNapisane: 9 wrz 2014, o 10:47 
Offline

Dołączył(a):21 lip 2014, o 07:15
Posty:43
Dokładnie, a jak temat mówi, "brak czasu" czyli nie ma opcji biegania :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Wyprawka do szkoły, książki a brak czasu
PostNapisane: 26 wrz 2014, o 18:15 
Offline

Dołączył(a):26 wrz 2014, o 18:13
Posty:1
Polecam książki zamówić w internecie. Większość sklepów online ma tańsze podręczniki niż miejscowa księgarnia. Dodatkowo dostawa do domu i nie trzeba się martwić brakiem czasu.

______________
Najwygodniejsze busy holandia lublin


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Wyprawka do szkoły, książki a brak czasu
PostNapisane: 22 sie 2017, o 16:10 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Jeśli nauczyciel się tym nie zajmuje, to dobrze załatwić to wszystko samemu. Najprościej wybrać takie miejsca jak tania księgarnia internetowa. W ten sposób będziecie w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy, bo mają u siebie ceny dyskontowe. Dzięki temu przynajmniej na podręcznikach będziecie w stanie zaoszczędzić.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze