Strefa czasowa: UTC

Nasze forum sponsorują:

Drukuj

Czy zabieracie psa ze sobą na wakacje?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 maja 2017, o 20:43 

Witam serdecznie,
mam pytanie - jak rozwiązujecie sprawę zwierząt, np psów mieszkających z Wami, podczas gdy jedziecie na wczasy?
Ja przez wiele lat zabierałam psy ze sobą. Ale nie ma co ukrywać, była to dla nich męczarnia (podróż, warunki atmosferyczne), a dla mnie - nerwy - nie każdy ośrodek zgadzał się na psa itp.
W tym roku znowu zbliżają się wakacje, a ja myślę nad wyjazdem. Znajoma zasugerowała mi, abym tym razem skorzystała z usług Hotelu dla Psów. Znalazłam całkiem tani Pensjonat "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Ceny spoko, opieka też wydaje się być niczego sobie (hotel prowadzi psia psycholożka). Jak myślicie, warto skorzystać z takich usług? A może korzystaliście i możecie podzielić się wrażeniami?

Re: Czy zabieracie psa ze sobą na wakacje?
PostNapisane: 19 maja 2017, o 12:21 

Zabieram psa ze sobą, szukam takich miejsc jak na przykład apartamenty
http://www.sunandsnow.pl/index.php w niektórych z lokalizacjach po uzgodnieniu jest możliwość przyjazdu z psem.
W sieci można znaleźć więcej miejsc przyjaznych dla czworonogów.

PostNapisane: 23 maja 2017, o 11:44 

My też zawsze zabieramy psa ze sobą - a co, niech też ma wczasy :) Z tym, że najczęściej to jeździmy pod namiot, więc z psem problemów nie ma.

PostNapisane: 8 cze 2017, o 11:26 

Szkoda zdrowia i nerwów psa, a tym bardziej i waszych. Ja raz byłam na wakacjach z psem i podziekuje. Nie wazne czy maly, duzy, czy zawsze grzeczny i nie gryzie. Zawsze sie znajdzie jakis problem. Teraz latam tylko samolotami na wczasy wiec mam wymowke zeby psa nie brac:P W tym roku Teneryfa i http://happyapartmentstenerife.com/pl/ , szykują się eksklusywne i gorące wczasy :D

Strefa czasowa: UTC