Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Meble ogrodowe z palet - samodzielnie wykonane

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj

Re: Meble ogrodowe z palet - samodzielnie wykonane
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 gru 2017, o 16:58 
Offline

Dołączył(a):31 gru 2017, o 12:04
Posty:2
Ja też mam meble z palet :) Było z nimi co prawda trochę zachodu, bo od surowej palety do gotowego mebla robiłam je sama, ale było warto. Dla mnie takie meble mają więcej uroku niż kupne, bo wykonujemy je sami i sami do siebie je dostosowujemy. Warto na takie meble kupić pokrowiec na meble ogrodowe. Konserwacja preparatem to jedno, ale takie zabezpieczenie na pewno pozwoli nam się dłużej cieszyć meblami.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Meble ogrodowe z palet - samodzielnie wykonane
PostNapisane: 19 sty 2018, o 13:38 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):20 lip 2016, o 13:08
Posty:5
Lokalizacja: Gostynin
Oczywiście samodzielne wykonanie mebli daje dużo satysfakcji i pozwala zaoszczędzić pieniądze. Trzeba jednak pamiętać, że gotowe meble do ogrodu są projektowane i wykonane z myślą o ergonomii i komforcie użytkownika. Nie ma porównania i meble sklepowe będą bardziej wygodne i pozwolą dobrze odpocząć w ogrodzie niż te wykonane samodzielnie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze