Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Firmy realizujące transport pianin w Łodzi

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj

Firmy realizujące transport pianin w Łodzi
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 cze 2017, o 15:04 
Offline

Dołączył(a):8 lip 2016, o 20:14
Posty:3
Witam,

w najbliższym czasie planuję przetransportować pianino z Łodzi do gospodarstwa rolnego w Brzezinach. Możecie mi polecić jakąś firmę której mogłabym zlecić tą usługę?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Firmy realizujące transport pianin w Łodzi
PostNapisane: 10 cze 2017, o 15:09 
Offline

Dołączył(a):11 lip 2016, o 21:13
Posty:2
Może sprawdź ofertę firmy która oferuje profesjonalny transport pianin w Łodzii okolicach. Z tego co wiem ich pracownicy dość dużo pianin przewożą w Łodzi i okolicach a co więcej współpracują w ze szkołami muzycznymi.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Firmy realizujące transport pianin w Łodzi
PostNapisane: 15 wrz 2017, o 12:50 
Offline

Dołączył(a):2 sie 2017, o 08:35
Posty:8
Ja podczas transportu zbiorników ,szukałem firmy którą posiada przyczepy ciężarowe. Poniewąż była mi potrzebna niska przyczepa, z wysoka nie dałbym rade wjechac.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Firmy realizujące transport pianin w Łodzi
PostNapisane: 14 lut 2018, o 08:46 
Offline

Dołączył(a):29 kwi 2017, o 06:22
Posty:24
Może spróbujecie poszukać coś wśród ofert kurierów? Ci czasami przewożą właśnie takie niestandardowe rzeczy. Rynek jest bardzo zagęszczony przez firmy więc trzeba wychodzić na przeciw klienta :) Mi najlepiej korzysta się z portalu https://www.szybkikurier.eu/sledzenie-przesylek-dpd mogę tam łatwo wycenić przesyłkę, wybrać kuriera oraz śledzić trasę mojej paczki. Myślę, że przy wielu paczkach krajowych i międzynarodowych możecie liczyć tam na najtańszych kurierów


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Firmy realizujące transport pianin w Łodzi
PostNapisane: 18 lut 2018, o 21:31 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Dlaczego ograniczać się tylko do Łodzi? Przecież dzisiaj funkcjonują w internecie takie miejsca jak giełdy transportowe, na których możecie zlecić przewóz mebli dowolnym firmom. Często jest tak, że akurat jakiś przewoźnik jedzie na długą trasę i przy okazji może zrealizować Wasze zlecenie. To bardzo korzystna rzecz.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze