Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - 3p problem

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

3p problem
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 kwi 2015, o 15:34 
Offline

Dołączył(a):13 kwi 2015, o 15:12
Posty:1
Siema wszystkim. Mam problem z ursusem c360 3p, a mój problem polega na tym ze traktor ten od jakiegoś czasu miał problemy z zapowietrzaniem się. Chodził normalnie rozgrzał się i gasł odpowietrzylem go i chodził pozniej dobrze chwile pozniej znowu stawał , wiec kupiłem do niego przewód paliwowy, papke paliwa filtr paliwa to wszystko uszczelnilem ale to nic nie pomogło stawał coraz częściej. W sobotę jechałem nim uciac kiszonki i ustal juz na dobre nie można bylo go odpowietrzyc paliwo leciało tylko dolna srobka na pompie jeżeli wiecie o co chodzi a ta forma wgl nie chciało wiec wykrecilismy pompę paliwa i zamieniliśmy ja na pompę po regeneracji dziś ja skręciliśmy odpowietrzylismy i traktor odpalił ze strzała chodził ok a po czasie zaczął ciężko wkręcać się na obroty , wgl nie miał siły tak jak by na któryś gar nie chodził i tak jest do tej pory odpalić odpala chwile chodzi dobrze a pozniej coś mu odwala. Jak ktoś ma jakieś pomysły co to moze być to proszę się wypowiadać z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: 3p problem
PostNapisane: 12 cze 2015, o 08:58 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):21 wrz 2011, o 08:52
Posty:182
Jaką pompę masz wstawiona w chwili obecnej,co jeszcze było wymieniane? A może to kwestia szczelności układu i stad traci moc,sprawdzałeś te elementy?


Pozdrawiamy serdecznie www.Sklep.Mizar.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze