Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Kredyty dla rolników

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Kredyty dla rolników
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 mar 2013, o 21:33 
Offline

Dołączył(a):21 mar 2013, o 21:32
Posty:3
Witam,
jestem przedstawicielem większości Banków Polski. Zajmuję się kredytami dla rolników. Małych dużych oraz średnich gospodarstw. Zapewniam doradztwo oraz opiekę kredytową do momentu spłacenia kredytu. Staram się pomagać rolnikom w uzyskaniu jak najlepszego kredytu na zakup nowego sprzętu, ponieważ sam posiadam posiadam gospodarstwo i wiem, że są momenty w których potrzebne inwestycje. Wszystkie kredyty udzielane są przez banki, nie posiadam w swojej ofercie parabanków oraz chwilówek. Wyliczenie zdolności oraz sprawdzenie BIK-u jest darmowe. Więcej informacji:

664-203-510 lub karolzwolinski@gmail.com

Z poważaniem,
Karol Zwoliński
Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Kredyty dla rolników
PostNapisane: 9 lip 2013, o 07:37 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):21 wrz 2011, o 08:52
Posty:182
Z doświadczenia wiem,że taki kredyt dla rolników to nic ciekawego i potem trzeba spłacać znaczną część odsetek co nie jest dobrym rozwiązaniem. Co o tym sądzicie,jakie jest Wasze podejście do tej kwestii?


Pozdrawiamy serdecznie www.Sklep.Mizar.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Kredyty dla rolników
PostNapisane: 21 paź 2013, o 12:32 
Offline

Dołączył(a):8 paź 2013, o 09:06
Posty:15
Przy kredycie zawsze są odsetki. To nie jest nic dziwnego. Ja jednak uważam, że jeśli nie trzeba to lepiej nie brać.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze